Web Design

Tvorba responzivních webových mikrostránek (jako je ta moje například) v HTML5 & CSS, tvorba šablon a nastavení CMS systémů (Wordpress, Joomla, Drupal, aj.)

Servis počítačů

Nabízím vám asistenci od výběrů počítače, přes jeho tzv. "zahoření" (prvotní instalace a nastavení programů), po různé servisní zásahy, upgrade komponent (HDD, RAM, mechaniky, zdroje) a spoustu dalšího.

Foto & video

Zpracuji vám podklady pro vaši firemní nebo webovou prezentaci - nafotím osoby, místnosti, dokumenty. Můžu vám pomoct i s videoprezentací, jejím sestříháním, případně i s jejím otitulkováním (CZ/EN/DE).

Grafika

Potřebujete upravit nějaké grafické podklady, vyretušovat obrázky pro vaši prezentaci, nachystat letáky nebo plakát? Rád zpracuji vaši představu, případně vám navrhnu propagační materiál na míru.

Mobilní zařízení

Máte problém s tabletem nebo mobilním telefonem? Potřebujete přetáhnout kontakty ze starého telefonu do nového a nevíte jak? Zmizela vám oblíbená aplikace nebo jste si telefon zablokovali a teď nevíte heslo? Ať už je to Windows Phone nebo stará "cihla", Android, iOS nebo Blackberry, doneste mi ho a nějak už si s tím poradíme.

Uživatelská podpora

Potřebujete doma nebo v kanceláři nainstalovat, zapojit nebo nastavit wifi? Vybíráte teprve router nebo poskytovatele? Máte novou televizi, ale nevíte, jak ji naladit, jak seřadit programy a už vůbec, jak k ní připojit další zařízení (počítač, přehrávač, mobil, etc.)? Máte problém s tiskárnou nebo skenerem? Ozvěte se a já vám rád pomohu.

Martin - potápěč


Některé počítače už neopravím bohužel ani já.
(Foto: Senecká jezera, 2018)

> 15

let zkušeností

> 500

opravených počítačů

> 250

vytvořených titulků

10

webových prezentací